مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها مشهد
مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - بخش آموزش - جلسه قرآن و عترت این هفته بیست و یک بهمن ماه از ساعت 18:30 که ساعت جدید شروع جلسه قرآن و عترت می باشد با تلاوت صفحه 247 و 248    که ایات پایانی سوره مبارکه یوسف می باشد ،شروع شد.
 
در این جلسه آقایان احمد زاده ،مهدی کامل ، طاهری ، مروجی و سجاد ایرجی تلاوت کردند.که نکته تجویدی این هفته را استاد شایسته پور در هنگام تلاون اقای ایرجی بیان کردند که نحوه تلفظ صحیح حرف "ع" بود.

ساعت 19 بود که حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای طلوع نیز به جلسه تشریف اوردند . ایشان جزوه شماره سه بخش عترت را در بین حضار پخش کردند.

از نکات این جزوه که ایات 37 تا 39 سوره یوسف بود میتوان به نکاتی همچون : هدف پیامبران از بهعثت و افتخار به پدران بخاطر ایمان داشتن ایشان به خدا ، رسیدن به حق فقط در راه حق است، اکثریت معیار شناخت صحیح نیست اشاره کرد.

ایشان همچنین داستان شاعر و پادشاهی را که از تند زبانی شاعر دربارش به شدت عصبانی بود و با تدارک یک مهمانی و مصموم کردن او از شر شاعر راحت شود را نیز بیان کردند.

موضوعات مرتبط: اخبار، جلسه قرآن و عترت، صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۲۲ بهمن۱۳۹۲ ] [ ۰:۲۷ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه علیها السلام - بخش آموزش - جلسه قرآن و عترت این هفته از ساعت 18 با حضور استاد شایسته پور و تلاوت صفحه 245 از قرآن مجید که ایات 79 تا 86 سوره مبارکه یوسف بود آغاز شد.

تلاوت این جلسه از جلسات قرآن و عترت مجمع جوانان از صفحات 245 و 246 قرآن مجید که ایات مربوط به فراق حضرت یوسف و پدرشان حضرت یعقوب علیهما السلام بود.

در این جلسه آقایان سالاری ، بازیان فرد ، محمد صالح ، محمد رضا طاهری ، حاج آقای دانشمند، احسان طاهری ، یونس نوروزیان ،علی قمری،آقای سید علی بختیاری و اقای جواد کاملان صفحات مذکور را تلاوت نمودند.

مابین تلاوت قاریان استاد شایسته پور نحوه صحیح وضو گرفتن را برای نوجوانان شرح میدادند و به نکاتی از رعایت وضوو اب وضو اشاره کردند که باید آب کر باشد ، پاک باشد ، غصبی نباشد و مضاف نباشد ( افزودنی نداشته باشد )

ضمنا نکته تجویدی ین هفته نیز آیه 79 سوره یوسف بود که ادغام متقاربین و تلفظ دو حرف نزدیک به هم بود در کلمه "ما فرَطتم ..."که استاد شایسته پور تلفظ صحیح آن را در حین تلاوت قاریان توضیح دادند.

این جلسه شاهد عدم حضور حاج آقای طلوع روحانی محترم جلسه قرآن بودیم که سبب پرسش خیلی از افراد حاضر در جلسه نیز شد.


موضوعات مرتبط: اخبار، جلسه قرآن و عترت، صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۱۵ بهمن۱۳۹۲ ] [ ۲۲:۱۳ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - در شب جلسه قرآن و عترت مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها،بخش تربیت بدنی با حضور آقای بختیاری معاونت مجمع جوانان جلسه ای را برگزار کردند که در این جلسه آقایان: علی بختیاری،رسول ابراهیمی،علیرضا طاهری،محمد طبرستانی،سید علی ثانی،امیر امیله و حسین سیمایی حضور داشتند.

در این جلسه مقرر شد تا لیگی که در حال حاضر در حال برگزاری است برگزار شده و پس از اتمام آن گروه تربیت بدنی برای لیگ بعدی برنامه ریزی کرده و برنامه خود را در اختیار مسئولین بخش تربیت بدنی بگذارند تا لیگ با نظم بهتری برگزار گردد.

لازم به ذکر است این گروه قرار است هر هفته جلسه هماهنگی را نیز برگزار نمایند.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲۶ دی۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۸ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]
به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - هفتمین جلسه بخش تدارکات و تبلیغات با حضور آقایان :
اسکندرخانی،مروجی،هادی پور،وطنچی و عبادی برگزار شد.
جلسه این هفته با دقایقی تاخیر شروع شد و متاخرین مجبور به پرداخت جریمه دیرکرد حضور در جلسه شدند.
موضوع و محوریت بحث جلسه بررسی کارهای انجام شده در مراسمات قبلی و پیش رو به خصوص برنامه ریزی برای محرم بود.وقبل ازپرداختن به این موضوع اقای اسکندرخانی در مورد نصب بنر ها با اقای هادی پور صحبت هایی را انجام دادند و از دیر نصب شدن بنر های ماه مبارک انتقاد کردند که اقای هادیپور نیز با قبول این موضوع وعده اصلاح نصب بنر ها را دادند.
سپس اقای اسکندرخانی از تمامی گروه ها درخواست کردند که با یکدیگر تعامل داشته باشند و در اولین مراسم پس از ماه مبارک که سالروز تخریب قبور ائمه بقیع است این همکاری را مشاهده کنیم که این وسیله ای برای بهتر شدن انجام امور می باشد و همچنین از سرگروه ها در خواست کردند که نیروهای بخش خود را ممیزی کرده تا کارها به نحو احسن صورت پذیرد.

پس از ان اقای اسکندرخانی از آقای وطنچی به دلیل پذیرایی در 12 شب گذشته ماه مبارک قدردانی کردند و اقای وطنچی نیز در خصوص بی نظمی های نیروهای بخش خود صحبت کرده و تقاضای مرخصی یک هفته ای داشتند که مورد قبول واقع نشد! و مسئول بخش تدارکات و تبلیغات از همه نیروها در خواست کردند تا با صبر کار ها را پیش ببرند و انشالله همه چیز به طور عادی پیگیری میشود
آقای عبادی مسئول بخش انبار ها نیز طبق قولی که داده بودند قبل از ماه مبارک موجودی انبار ها را گرفته و فایل تنظیم شده ان را در قالب سی دی به اقای اسکندرخانی تحویل دادند.
زمانی که ممیزی کارها به پایان رسید ،روز شمار مناسبت ها و کارهایی که پیش رو داریم مانند شهادت امام صادق علیه السلام ومیلاد امام رضا علیه اسلام عید غدیر و محرم همه اعضا باید برنامه های خودرا تا هفته اینده بیاورند.
جلسه در ساعت 22:50 به اتمام رسید


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ جمعه ۱۳ مرداد۱۳۹۱ ] [ ۵:۲۹ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

جلسه ای با حضور مسئولین سه بخش...!

   تاریخ: 29/4/1391                                                                           جلسه: 19

       روز: پنج شنبه                                                                          ساعت شروع:21:10

به گزارش خبرگزاری بخش آموزش- جلسه درون گروهی با دعا برای سلامتی آقا امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه ) توسط آقای فردوسی پور خوانده شد.

حاضرین در جلسه: آقایان 1- جواد کاملان 2- علی بختیاری 3- محمد لپه ئیان 4- فردوسی پور 5- فرید اسکندر خانی 6- مهدی مسگر خراسانی 7- علی معتمدیان 8- محمد حسین اخلاقی 9- حسین واحدی 10- علی قمری 11- امیر عباس معتمدیان هستند.

آقای امیری به دلیلی که گفته شده بود از حضورشان محروم هستیم و در جلسه قرآن از خدمت استاد شایسته پور استفاده خواهیم کرد و در بخش عترت حجت الاسلام چرمچی از خطبه غدیر برای ما صحبت می کنند.

دوستان تربیت بدنی در جلسه قرآن در بخش تفریحی کمک خواهند کرد.

آقای محمد رضاپور بعد از گذشت 25 دقیقه از شروع جلسه، به جمع حاضرین ملحق شدند.

نکته اخلاقی که اقای فردوسی به ان شاره داشتند: دعا باعث می شود که راه گشایی ایجاد شود و حتما برای دیگران دعا کنیم و لفظ دعا این گونه نیست که مفاتیح بخوانیم، همین که دعای کوچک بخوانیم هم خوب است. ( البته مفاتیح خواندن بهتر است.)

بعد از 30 دقیقه حجت الاسلام چرمچی به جلسه درون گروهی ما اضافه شدند.

برای آشنایی بیشتر از افراد بخش آموزش آقای کاملان درخواست کرد ایشان خود را معرفی کرده و سمت خود را در جلسه بگویند:

1- آقای محمد لپه ئیان: مسئول بخش توسعه و پیشرفت بخش آموزش هستند، و وظیفه ی  پیگیری میز پینگ پنگ و تهیه قرآن های جدید را بر عهده دارند.

2- آقای محمد رضاپور : بخش گزارش نویسی و مسئول 6شب اجرایی جلسه و تهیه ماه نامه

3- آقای امیر عباس معتمدیان: گالری عکس و پاور پوینت های دروس عترت که توسط آقای چرمچی ارائه خواهد شد

4- آقای فرید اسکندر خانی: بخش تبلیغات را عهده دار هستند. طرح تبلیغاتی: 1- بنر چاپ شده 2- 100 عدد تراکت است که پخش می شود 3- 1000کارت ویزیت  تهیه شده است که 500 تا آن پخش می شود و 500 تا آن در بین بچه ها پخش می شوند تا بتوانند دوستان و فامیل های خود را به جلسه دعوت کنند 4- استفاده از سیستم ارسال پیامک

ساعت  بود که21:35 آقای سعید واحدی نیز به جلسه وارد شدند.

5- آقا علی قمری: مسئول تابلو اعلانات و کمد جوایز

6- آقای محمد حسین اخلاقی: مطالب مناسب تها و تقویم شیعه وبلاگ را باهماهنگی مدیر وبلاگ به زودی در دست خواهند داشت البته باید جلسه نویسندگان وبلاگ برگزار و مسئولیت ها مشخص شود

7- آقای مهدی عربشاهی: مسئول بخش پرسنلی و ثبت اطلاعات جلسه و مسئول 6 شب اجرایی جلسه

8- آقای علی معتمدیان: مسئول گزارشات و وبلاگ و 6 شب اجرایی جلسه و نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی

9-آقای سعید واحدی: مسئول 6 شب اجرایی جلسه

« آقای رسول ابراهیمی بعد از گذشت 50 دقیقه از جلسه، به جمع حضار اضافه شدند.»

10- آقای مجتبی حقی: مسئول 6 شب اجرایی جلسه و مسئول امتحانات که البته غایب در جلسه امشب بودند

11- آقای رسول ابراهیمی: در بخش تربیت بدنی و تفریحی جلسه قرآن را عهده دار هستند.

12- آقای حسین واحدی: همکاری و ثبت گزارشات جلسه و مجله ی ماهانه

13- آقای مهدی مسگر خراسانی: مدیریت اجرایی جلسه قرآن را عهده دار هستند

آقای فردوسی پور باید آمار بچه ها را از لحاظ کمی گزارش بدهند، بچه ها را باید در تمام زمینه ها سطح بندی شوند و برای هر سطح امکانات خاص خود اجرا شود و مسئول هماهنگی جلسه عترت در برنامه های جلسه درون گروهی هستند.

بنا شد که در بخش فوتبال جام رمضان برگزار شود و حاضرین در جلسه قران و عترت برای تشویق تیم فوتبال به محل برگزاری بازی ها بروند و بخش تفریحی که مسئولیت ان با بخش تربیت بدنی است نیز در اول جلسه قران و عترت برگزار شود.

آقای کاملان ممیز جلسه هستند و اشکالات جلسه قرآن را برای برطرف شدن گوشزد می کردند و راهکار های لازم را ضمن انتقادهای خود می فرمودند.

جلسه با صلواتی بر آل احمد ( صل الله علیه و آله ) در ساعت 23:00 با غیبت آقایان مجتبی حقی و امیر رضا حسینی به پایان رسید.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، جلسه قرآن و عترت
[ جمعه ۳۰ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱:۱۵ قبل از ظهر ] [ ]
به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه (سلام الله علیها) در تاریخ ۲۶/۰۴/۱۳۹۱ اولین جلسه مالی بخش های مجمع جوانان با حضور مسئولین بخش های سه گانه  و معاونت مجمع جوانان برگزار گردید.

 در این جلسه هر یک از شرکت کنندگان به گزارش هزینه های خود تا تاریخ برگزاری جلسه پرداختند و نیز پیش بینی هزینه های خود را برای ۳ ماه آینده مطرح نمودند.

البته اگرچه مسائل مالی موضوع اصلی این جلسه بود  اما مسائل دیگری نیز مطرح گردید. به عنوان مثال یکی از انتقادات معاونت محترم مجمع به مسئولین بخش ها عدم همکاری در اجرای کارها بود. مثلا در حالی که هر هفته صبح جمعه بخش تربیت بدنی مشغول تمرینات فوتبال می باشد با این حال هیچ یک از بخش های دیگر حضورشان در این تمرینات احساس نمی شود و قس علی هذا.

لذا معاونت محترم مجمع از افراد حاضر در جلسه خواستند هر یک از بخش ها به برنامه های بخش های دیگر توجه داشته و حداکثر تلاش خود را برای همکاری و حضور در برنامه های یکدیگر داشته باشند.

و اما حواشی جلسه :

مهمترین حاشیه ی جلسه آماده نکردن برگه گزارش مالی توسط بخش آموزش و بخش تربیت بدنی بود. این در حالی است که مسئول بخش تدارکات گزارش خود را به صورت تایپ شده و منظم همان ابتدا به معاون مجمع تحویل دادند.

دیگر حاشیه ی تلخ جلسه حضور همراه با تاخیر مسئولین بخش تربیت بدنی بود که باعث شد جلسه با حلاوت همیشگی ای که با جلسات مجمع جوانان است همراه نباشد.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
[ پنجشنبه ۲۹ تیر۱۳۹۱ ] [ ۸:۴۴ قبل از ظهر ] [ ]

داستان تكرارى لغو جام توسط مربى

جام رمضان روى هوا !

تربیت بدنی / جلسه دوشنبه شب بخش تربیت بدنی متفاوت تر از جلسات پیشینش بود چراکه باید مدير اين بخش برنامه های تیم در جام رمضان را به مسئولين می داد.

به گزارش گروه خبری تربیت بدنی جلسه ابتدا  ساعت 22:15 با برنامه ریزی برای راه اندازی مسابقات تنیس روی میز ، دارت و فوتبال دستی در داخل مجتمع آغاز شد.

مسئولین نظرات خود را درباره این برنامه دادند و قرار شد تیمها در ماه مبارک رمضان راه اندازی شوند.

بعد از به پایان رسیدن بحث مسابقات درون مجتمع نوبت به بحث اصلی تربیت بدنی درباره شرکت کردن یا نکردن تیم در جام رمضان شد که از تمام اعضاء نظرات خواسته شد که 60 درصد منفی و 40 درصد آن برای شرکت در جام رمضان مثبت بود.

ابتدا از رضا واعظی،مربى تيم درباره شرکت در جام سوال شد که وی با چند لحظه مکث دلایل خود را بیان کرد.اولین دلیل او هماهنگ نبودن و نا منظم بودن تیم بود و گفت اگر تیم به این مسابقات برود کیسه گل خواهد شد.

شاید دلایل مربی برای نرفتن درست باشد ولی در جلسات قبلی که با حضور آقای کاملان برگزار شد، ایشان به شرکت در این جام حتی با خوردن 30 گل هم تاکید داشتند و جالبتر از آن اينكه مربى هم قبول كرده بود ولي در نبود ايشان نظر كاملا عوض شد!

بعد از رضا واعظی نوبت به علیرضا طاهری رسید که وی گفت تا 2 هفته پیش نظرم بر این بود که باید شرکت کنیم ولی اكنون نظرم عوض شده است .او حرف رضا واعظی را زد و گفت اگر شرکت کنیم کیسه ی گل خواهیم شد.

شخص رسول ابراهيمي،مدير تربيت بدنى نيز اعلام كرد با اينكه بسيار دوست دارد در اين جام شركت كنيم اما نكات فني واعظي را نميشود به سادگي از كنار آن عبور كرد.راي او نيز تقريبا ممتنع بود.

پس از اعلام مربيان و مدير،نوبت به كادر تربيت بدنى رسيد.اول از همه سید علی سیدی ثانی ،نظرات خودش را بيان كرد.2 نکته ی بسیار منطقی بیان کرد و گفت از نظر قلبی باید شرکت کنیم چون نام مجتمع بنی فاطمه (س) را برافراشته کنیم و بچه های تیم حداقل بعد از یک سال در جام معتبری چون جام رمضان حضور داشته باشند. نکته ی دوم او این بود که از لحاظ منطقی و عقلانی نمی توان شرکت کرد .او هم نظرش ممتنع بود .

همچنین نظرات حسین سیمایی ، محمدرضا مسگر و امیر امیله نيز خواسته شد که نظرشان شرکت کردن در جام بود .دلایلشان کسب تجربه حتی به قیمت کیسه گلی و اينكه نام مجتمع بنى فاطمه در مسابقات جام رمضان باشد،بود.

با این حال نظر رضا واعظی که مربی تیم است منفی می باشد شاید برای حفظ آبروی خودش در میان اطرافیان و همكارانش باشد .

 ممتنع بودن نظرات افراد باعث شد جلسه به نتيجه قطعي نرسد.

در پایان پرونده جام رمضان بسته نشد و شرکت نکردن در جام رمضان قطعی نیست، قرار بر این شد که جناب كاملان نظرات را بررسى و پس از آن،تصميم آخر را ايشان بگيرند.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲۷ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱۴:۵۸ بعد از ظهر ] [ ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - جلسه قرآن و عترت این هفته که اخرین جلسه تا شروع ماه مبارک رمضان بود با تاخیر بیشتری نسبت به هفته های گذشته در حدود ساعت 21:20 دقیقه با قرائت دعای سلامتی حضرت امام عصر علیه السلام توسط جناب اقای استاد امیری آغاز شد.وایشان آیاتی از صفحه 52 قرآن مجید را قرائت فرمودند.ایشان سپس از تعدای از حاضرین در جلسه از جمله آقایان حقی و حسین پور و خالقی دعوت به حضور در جایگاه و قرائت کردند که حاضرین از تلاوت دلنشین این قاریان جوان استفاده بردند در اواخر قرائت حضار استاد امیری از یکی از نوجوانان حاضر در جلسه که به گفته ایشان حافظ سوره حمد بودند!دعوت به قرائت کردند و این نوجوان هم با قرائت این سوره با لحن و صوتی بسیار جذاب با صلوات مورد تشویق حضار قرار گرفت.

واستاد امیری نیز به این نوجوان و برادر کوچکترش که برای اولین بار به همراه پدر بزرگوارشان در جلسه حاضر شده بودند جوایزی را به رسم یادبود از طرف جلسه قران و عترت مجمع جوانان اهدا کردند.

با پایان تلاوت مدعوین و حاضر شدن حجت الاسلام والمسلمین چرمچی در جایگاه، استاد امیری با قرائت دعای سلامتی حضرت ولی عصر ارواحنا فداه مجلس را عطر آگین کرده و جلسه را به حاج آقای چرمچی واگذار کردند.

بحث امشب بخش عترت جلسه قرآن و عترت در مورد زبان و گناهان زبان بود.که از مهم ترین بحث های مطرح شده نیز هست،که استاد چرمچی ضمن استفاده از تمثیل های بسیار زیبا حدیثی را از حضرت امیرالمومنین علیه السلام نقل فرمودند که حضرت می فرمایند:هیچ چیزی مثل زبان نباید زندانی شود.
و ضمن بیان این حدیث گهر بار توضیحاتی را نیز پیرامون زبان و گناهان زبان فرمودند.در پایان سخنرانی حجت السلام والمسلمین حاج اقای چرمچی به کسانی که جزوه خود را به طور کامل آورده بودند و دو نفر دیگر که از طرق قرعه کشی بین حاضرین مشخص شدند جوایزی را اهدا کردند.
در پایان جلسه نیز قبل از پذیرایی شام فرمهای نظر خواهی توسط بخش اموزش مجمع جوانان در بین حضار پخش شد و پس از پاسخ دادن ،توسط نیروهای بخش اموزش جمع آوری شد.
در اواسط سخنرانی حاج آقای چرمچی ساعت 22:45 اقای اسکندرخانی مسئول بخش تدارکات که در قسمت جلوی مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها در جلسه هماهنگی بخش های مجمع جوانان حضور داشتند جلسه را ترک کردند.متاسفانه مدتی است که از حضور ایشان در جلسه قرآن و عترت خبری نیست .ضمن این که آقایان ابراهیمی و طاهری نیز که در جلسه بین بخش های مجمع جوانان حضور داشتند هم در جلسه قرآن و عترت حاضر نشدند که علت آن نیز دیر رسیدن به جلسه بود!
امیدواریم شاهد حضور پررنگ دوستان مان از سایر بخش ها در
جلسه قرآن و عترت باشیم.
 
ضمن این که امروز قبل از برگزاری جلسه قران و عترت نوزدهمین جلسه درون گروهی بخش اموزش نیز برگزار گردید که مضمون آن برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر جلسه قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان بود.

جلسه قرآن و عترت مجمع جوانان از روز جمعه ساعت 21 جلسات ماه مبارک رمضان را باحضور اساتید قرآن و حجت الاسلام والمسلمین چرمچی در بخش عترت برگزار خواهد کرد.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، جلسه قرآن و عترت
[ سه شنبه ۲۷ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱:۵۸ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

باسمه تعالی

     جلسه: 18                                                                             روز: یک شنبه       

    ساعت شروع: 18:05                                                             تاریخ: 25/4/1391

جلسه با اندکی تاخیر و با قرئت دعای سلامتی امام زمان علیه السلام توسط اقای عربشاهی آغاز شد.

مقدمه: فضاء معنوی جلسه با صحبت آقای مسگرخراسانی در ارتباط با ماه مبارک رمضان آغاز شد؛ در احوالات شیخ نخودکی آمده است که ایشان تمام ماه های رجب، شعبان و رمضان را روزه می گرفتند. روزه روزهای دوشنبه فراموش نشود.

مهمان های این جلسه ما { استاد شایسته پور ( قاری جلسه در ماه مبارک رمضان ) ، آقای فردوسی پور ( رئیس بخش آموزش) ، معاون مجمع جوانان (مدیریت امور مالی جلسه را عهده دار هستند ) ، حجت الاسلام  چرمچی ( در بخش عترت) }هستند که جلسه ما را مزین می کنند.

در بحث تفریحی مطرح شد که این بخش را کجای جلسه قرآن برگزار کنیم.

15 دقیقه بعد از شروع جلسه استاد شایسته پور تشریف فرما شدند ( ایشان اولین کسی بودند که قاری جلسه قرآن شدند. ) علت آمدن استاد در این جلسه این است که بیشتر با افراد جلسه آشنا شوند و این که برنامه خود را برای ماه مبارک رمضان اعلام کنند. سپس  آقای مسگر خراسانی برای این که آشنایی بیشتر شود فرمودند: که تمام افراد جلسه خود را معرفی کرده و سمت خود را اعلام کنند.

بعد از 20 دقیقه از آغاز جلسه آقای فردوسی پور به جلسه ما ملحق شدند.

برنامه های ماه مبارک رمضان: 1- برنامه های تفریحی 2- برنامه ی امتحان در بخش عترت( هر هفته ماه مبارک رمضان) 3- برنامه ی بازدید از نمایشگاه قرآن و عترت 4- برنامه استخر (که البته هنوز تایید نشده است )

بعد از 30 دقیقه آقای حقی به جلسه آمدند و آقای علی قمری در ساعت 18:35 جلسه را به علت کلاس زبان ترک کردند.

سخن آقای فردوسی پور: تشکر از تمام بخش هایی که در جلسه قرآن فعالیت داشته اند.

طبق فرمایش پیامبر ( صل الله علیه و آله ) : .... قرآن و عترت با هم کارایی دارد..... . برای همین نام جلسه ما    {جلسه قرآن و عترت است.}

آقای فردوسی پور تقاضا دارند که فکر نکنند در امور کار متخصص شده اند، باید سعی کرد عامل به دستورات قرآن باشیم. امکانات خود را به سنین پایین قرار دهیم و تلاش کنیم به دوستان کوچک تر خود کمک کنیم که خود را در جلسه ببیند و بداند که می تواند یک کاری برای جلسه انجام دهند این که مخصوص به یک نفر بداند.

1- داستان حضرت موسی علیه السلام : کسی آمد خدمت حضرت و گفت: چرا خدا عذابی نازل نکرد؟ خداوند فرمودند: همین که لذت عبادت را از او گرفتم همین عذاب است.

2- داستان بچه ای که  به پدر بزرگ خود گفت فایده آن که ما قرآن را به عربی می خوانیم چیست؟ پدر بزرگ گفت: برو و با سبد آب بیاور، پسر چند بار رفت و سبد را پر از آب کرد ولی چند لحظه بعدش هیچ آبی در سبد باقی نمی ماند. پدر بزرگ گفت: چه نتیجه ای می گیری؟ پسر گفت: هیچ. پدر بزرگ گفت: همین که می بینی سبد تمیز شده است خود یک نتیجه است ، پس قرآن را هم که به عربی می خوانیم تاثیر آن در قلب تو است که خود آن را نمی فهمی.

سخن آقای شایسته پور درباره با ماه مبارک رمضان: 1- ماه مبارک رمضان به دلیل فشردگی که در تلاوت یک جزء دارد وقت کم است و بچه ها خیلی نمی تواند درس یاد بگیرند2- از اولین بخش ماه مبارک رمضان آموزش تلاوت آغاز شود ( به بیان دیگر در این جلسه، جلسه دیگری برگزار شود. ) 3- در شب های مختلف استفاده از قاریان ممتاز 4- زیاد نمی توان در بحث علمی بچه ها کار کرد 5- اگر جزء در یک شب به اتمام نرسید یک نفر داوطلبانه ادامه جزء را برعهده بگیرد 6- در شب های قدر جلسه به خصوص زیاد تر می شود کمک شما دوستان عزیز باید در جلسه حضور باشند 7- از پیشنهادات دوستان استفاده شود  8- جلسه به صورت کلاسیک نباشد، جلسه خودمانی و شاد باشد 9- مسئولین طوری نباشند که خود را مسئول ببینند و خود را جدا از بچه ها بگیرند 10- تا جایی که امکان دارد بتوانیم نوجوانان را به پای جلسه قرآن بکشانیم  به هر صورتی که شده است 11- دوستان جلسه قرآن هر نوع پیشنهادی در ارتباط با بخش قرائت دارند به صورت مکتوب به آقای مسگرخراسانی تحویل دهند و ایشان با من در میان بگذارند 12- در شب های قدر به دلیل ذیق وقت بهتر است از افراد پیشرفته تر استفاده شود.

معاونت مجمع جوانان بعد از گذشت 45 دقیقه از شروع جلسه تشریف فرما شدند.

70 دقیقه بعد آغاز جلسه مهمان چهارم ما حجت الاسلام  چرمچی به جلسه ملحق شدند. و آقای علی قمری در ساعت 19:30 بعد از اتمام کلاس زبان به جلسه بازگشتند.

 سخن معاونت مجمع جوانان: آقای شایسته پور بهترین قاری است که تا به حال دیده ام. بهتر است بخش عترت در 3 بخش 10 دقیقه ای تقسیم شود.

{ در حاشیه جلسه معاونت مجمع جوانان با آقایان مسگرخراسانی ، فردوسی پور ، شایسته پور و حجت الااسلام چرمچی یک جلسه خصوصی برگزار کردند}

 نظرات: 1- استاد چرمچی از اول جلسه حضور داشته باشند و موضوع جلسه احکام باشد 2- جلسه در سه بخش تقسیم شود و در هر بخش جوایزی اهدا شود 3- در جلسه اول قرائت صورت بگیرد و بعد سخنرانی به صورت جزوه به دست بچه ها و بعد قرائت و در پایان سخنرانی انجام شود 4- در ماه مبارک رمضان یک جزء قرآن دور نشود تا بتوان بر بار علمی بچه ها کار شود ( اما به تصویب نرسید ) 5- جلسه طوری باشد که هر کس هر جور می خواهد، قرآن تلاوت کند.


جلسه در ساعت 20:20  با صلواتی به پایان رسید.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، جلسه قرآن و عترت
[ دوشنبه ۲۶ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱۴:۳۳ بعد از ظهر ] [ ]

به گزارش خبرگزاري بني فاطمه سلام الله عليها - ششمين جلسه بخش تداركات و تبليغات با 15 دقيقه تاخير ساعت 21:45 در طبقه فوقاني مجتمع  بني فاطمه سلام الله عليها برگزار شد.

اين جلسه باقرائت دعای فرج و با حضور آقايان:اسكندرخاني-مروجي راد-هاديپور -وطن چي-عبادي-رحيمي-جهان ديده-اكبري-نجاتي و ثنايي با موضوع تشكيل تيم اصلي بخش و اعضاي تيم برگزار شد.

در ابتدا اقای اسکندر خانی دو عضو جدید اقایان نجاتی و ثنایی را معرفی کردند.در بدو شروع جلسه اقای هادیپور مثل همیشه با تاخیر در جلسه حاضر شدند و این کار ایشان باعث تصویب شذن قاونی برای جریمه افراد متاخر شد که افراد متاخر باید به ازای هر دقیقه تاخیر مبلغ1000تومان ضربدرتعداد نفرات را پرداخت کنند.درصورت شوخی گرفتن جلسه و نیاوردن کلاسور و... نیز مبلغ 5000تومان جریمه باموافقت همه اعضاء در نظرگرفته شد.

در این جلسه اقای اسکندرخانی از چارت بخش رونمایی کردند و افراد جایگاه خودر اشناختند و با وظایفشان اشنا شدند که ترتیب ان به صورت زیر مشخص شد:

1-معاون بخش تدارکات اقای حسین مروجی راد که زیر مجموعه بخش تدارکات الف)انبار که مسئول ان اقای عبادی ونیرهای ایشان آقایان:مصطفی اکبری،حسن شوشتری،محسن مروجی راد می باشند.

ب)پذیرایی که مسئول آن آقای وطنچی ونیروهای آن آقایان رحیمی،جهان دیده،پهلوان و صالحی در این جلسه از مسئول انبار خواسته شد که زمانی را برای تمیز کردن انبار ها و ثبت موجودی انبار ها تعیین کنند و تا قبل از ماه مبارک این کار انجام شود.

2-آقای هادیپور معاون بخش تبلیغات که وظیفه ایشان نصب بنر ها(که بخش اعظمی از تبلیغات است)،اماده سازی و پخش کارت های ویزیت وکارت های بزرگ و تراکت های مجالس،هماهنگی برای ارسال پیامک و تبلیغات در رسانه های گروهی می باشد.

وافرادی که در نصب بنر ها ایشان را یاری میکنند آقایان:صالحی،عربشاهی،مرشدی،معتمدیان،ایرجی ، وطنچی و عظیمی میباشند.

در این جلسه مقرر شد که مسئول پذیرایی علاوه بر جلسه قران و عترت در ماه مبارک برنامه کلی سال را ببندد.

لازم به ذکر است اقای بختیاری معاونت مجمع جوانان که از ابتدای جلسه حضور داشتند از اعضای بخش تقدیر و تشکر کرده و نکاتی را در مورد ضعف و قوت بخش در برگزاری مجلس متذکر شدندو از حاضرین خواستند در اولین جلسه بعد از برگزاری هر مجلس انتفادات خود را برای پیشرفت کارهای مجلس بیاورند.

درادامه اعضای بخش انتقادات خودرا بیان کردند که به شرح زیر میباشد:

آقای هادیپور که خودشان با انتقاد ازکارشان گفتند:با کیفیت نصب نشدن بنر ها تقصیر شان بوده است و اقای اسکندر خانی از ایشان خواستند که دیگر این کار تکرار نشود.

آقای وطنچی نیز از نیروهای بخش خود انتقاد کرده و از ایشان خواستند تا در هنگام مجلس محل پذیرایی را برای ارسال بالن ها ترک نکنند.

اقای اسکندرخانی درخواست بزرگتر شدن محل دلنوشته ها شدند تا ازدحام جمعیت نظم کار را از بین نبرد.

اقای عبادی از انجام نشدن به موقع کارها انتقاد کرده و گفتند که چرا کارها در دقیقه 90 انجام میگیرد.

ضمنا اقای هادیپور که دیر هم تشریف اورده بودند باز هم به بهانه پروژه و... زودتر جلسه را ترک کردند که ما متوجه نشدیم کجا تشریف بردند الله اعلم...!موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۲۰ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱۷:۴ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - بخش آموزش که با تکاپوی بسیار در حال برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر جلسه قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان است،امروز از ساعت 18 جلسه ای را با حضور آقایان مهدی مسگر خراسانی،سید مجتبی حقی، علی و امیر عباس معتمدیان،سید محمد حسین اخلاقی، حسین واحدی ومهدی عربشاهی برگزار کرد که حاضرین در این جلسه طرح های خود را در زمینه برگزاری جلسه قران و عترت در ماه مبارک رمضان عنوان کرده و در مورد آن به بحث و گفتگو پرداختند.

آقای مسگر خراسانی به عنوان ریاست جلسه با بررسی بیشتر طرح ها ،مسئولیت حاضرین را مشخص کرده و ضمن اعلام وظیفه وشرح آن برای همه اعضای بخش آموزش توفیق هرچه بیشتر در زمینه قرآن را آرزومند شدند.

طرح های بخش آموزش به علت حساسیت موضوعات فعلا رونمایی نمیشود.تا انشالله در ماه مبارک رمضان شاهد ایده هایی که اجرای آن ها مفید تر و هرچه بیشتر به پیشرفت جلسه قران و عترت کمک میکنند باشیم.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
[ شنبه ۱۷ تیر۱۳۹۱ ] [ ۲۳:۲۷ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]


به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - بخش آموزش جهت هماهنگی برنامه های جلسه قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان امشب جلسه ای را تشکیل داد.

این جلسه که از ساعت 18 با حضور آقایان :مهدی مسگر خراسانی،سید مجتبی حقی،محمد رضاپور،علی معتمدیان،سید امیر رضا حسینی،مهدی عربشاهی و امیر عباس معتمدیان در طبقه فوقانی مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها برگزار شد جهت ارائه طرح های اعضای بخش آموزش برای ماه مبارک رمضان بود،که در این جلسه آقایان محمد رضاپور و امیر عباس معتمدیان مسئولیت ماهنامه بخش آموزش را عهده دار شدند و همچنین تعداذی از حاضرین طرح های خود برای ماه مبارک رمضان به آقای مسگر خراسانی تحویل دادند.
جلسه تا اذان مغرب ادامه داشت و اعضای بخش آموزش با برگزاری نماز جاعت مغرب در مکان مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها جلسه معنوی خود را در عصر جمعه تکمیل کردند.

در پایان مراسم نماز جماعت آقایان مسگر خراسانی،لپه ئیان ، علی معتمدیان،مهدی عربشاهی و امیر عباس معتمدیان بار دیگر در اتاق جلسات مجمع جوانان گرد هم آمدند و این بار از بیانات و پیشنهادات آقای لپه ئیان که از با تجربه ترین افراد مجمع جوانان می باشند استفاده کردند.

لازم به ذکر است که بخش آموزش مجمع جوانان از حدود یک ماه گذشته با برگزاری جلسات منظم در مورد ماه مبارک رمضان در حال برنامه ریزی بسیار مدون می باشد.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
[ جمعه ۱۶ تیر۱۳۹۱ ] [ ۲۳:۰ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام اله علیها-اولین جلسه هماهنگ بین بخش های مجمع جوانان دوشنبه شب در حاشیه جلسه قرآن و عترت برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب اقای کاملان از سرمایه گذاری افراد در کارهای مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها فرمودند: کارهای همه بخش های مجمع جوانان بازخورد و نتایج مطلوبی را در بر نداشته است.
در مورد عدم حضور به موقع افراد در جلسات از این جلسه مقرر شد که  به ازای هر دقیقه دیرکرد افراد مبلغی را به عنوان جریمه شخص متاخر پرداخت نماید.
هدف از این جلسه هماهنگی بیشتر بخش های مجمع جوانان بود واز حاضرین درخواست شد تا ضمن همکاری بایکدیگر،حمایت و همپوشانی در امور را  که باعث استحکام و پیشرفت میشود مد نظر قرار دهند.

همچنین دلیل بازخواست کار ها توسط آقای کاملان و آقای بختیاری تنها به خاطر روابط کاری عنوان شد واز مسئولین بخش ها خواسته شد تا به این نکته توجه کنند.
در ضمن این جلسه به مسئولین هر بخش وظایفی به شرح زیر محول شد:

آقای اسکندر خانی:نصب 60 عدد بنر برای میلاد امام زمان (عجل الله تعالی فرجه)-100عدد تراکت،1000عدد کارت ویزیت جهت پخش درمراسم دعای ندبه صبح جمعه و همچنین حرم مطهر .همچنین اماده سازی 2500 پک جهت توزیع در جشن نیمه شعبان ، تعویض بنر سن ،تزئینات داخل و خارج مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها نیز به بخش تدارکات و آقای اسکندر خانی محول شد.

آقای عطارپور:تهیه شام  و همچنین پخش آن با نهایت حفظ احترام و حرمت نسبت به مهمانان به آقای عطارپور محول شد.
طرح و برنامه ریزی جهت طرح ثبت دلنوشته هایی برای امام زمان (ارواحنا فداه) توسط بخش تربیت بدنی با مسئولیت آقای ابراهیمی انجام خواهد شد.

انجام قرعه کشی مسابقه بانوی تطهیر ، اجرای مسابقه کتابخوانی،ارسال پیامک، نصب احادیث برای تزئیین محیط داخل و هچنین پرسش و پاسخ های سخنرانی در شب نیمه شعبان به بخش آموزش با مسئولیت آقای مسگر خراسانی محول شد..
 


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ چهارشنبه ۱۴ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱:۳۹ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]
جلسه هماهنگي برگزارى جشن نيمه شعبان با ديگر بخشها برگزار شد؛
شبى شلوغ براى بخش تربيت بدنى

تربيت بدنى/جلسه دوشنبه شب بخش تربيت بدنى كه مصادف شده بود با جلسه هماهنگي مجمع جوانان براى برگزاري جشن نيمه شعبان،برگزار نشد و مسئولين بخش تربيت بدني در اين جلسه مهم هماهنگى شركت كردند و وظايفى از سوي بخش تداركات به اين بخش داده شد.
 
 فرستادن 313 بالن به آسمان و ثبت دلنوشته هایی برای امام زمان عجل الله فرجه در جلوي درب اصلى مجتمع بر عهده بخش تربيت بدنى است.
زماني كه رسول ابراهيمى ،عليرضا طاهرى و رضا واعظى مدير و مربيان تيم فوتبال بنى فاطمه در جلسه هماهنگي شركت كرده بودند،كادر تربيت بدني (ثانى،اميله،مسگر،سيمايى) در خيابان احمدآباد چيدمان و برگزارى دلنوشته براى امام زمان (عج) را برنامه ريزي ميكردند.
قرار است سه شنبه شب نيز اعضا تربيت بدنى براي برنامه ريزى فرستادن 313 بالن به مجتمع بنى فاطمه بيايند تا اين كار را نيز انشاالله بتوانند به نحو احسنت انجام دهند.

موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۱۳ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱۰:۴۰ قبل از ظهر ] [ ]

بسمه تعالی

چهاردهمین جلسه اعضاء آموزش قرآن با حضور آقایان مسگر و حقی و واحدی با دعا برای سلامتی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در ساعت ۱۹:۰۰ آغاز گردید.

ابتدا حدیثی در رابطه با خانواده توسط آقای مسگر خوانده شد.

- موضوع این جلسه تقسیم بندی وظایف ماه مبارک رمضان می باشد.

¤ بعد از ۲۵ دقیقه تاخیر مهمان جلسه ما آقای فرید اسکندر خانی تشریف فرما شدند. ایشان برای کمک به بخش آموزش آمدند که بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم.

سخن آقا فرید: مبنای جلسه جوانان جلسه قرآن بوده است و باید برای آن زیاد تلاش کنیم.

*بخش تبلیغات: ۱ـ ایجاد تراکت هایی برای جلسه قرآن طراحی شود و در مکان های عمومی و شلوغ نصب گردد ۲ـ کارت ویزیت که باید تمام اعضاء جلسه قرآن داشته باشند تا بتوانند به افراد جدید بدهند ۳ـ ارسال پیامک ۴ـ کارت دعوت.

* بخش تدارکات: اعضایی از تیم آقا فرید برای پذیرایی در جلسه قرآن می آیند که اولا این اعضاء باید هم در جلسه حضور داشته باشند و هم پذیرایی را عهدار شوند در نتیجه اعضاء کادر جلسه قرآن کم تر درگیر کار می شوند.

* بخش تفریحی: در ماه مبارک رمضان باید تفریحات و گردش هایی صورت بگیرد مثل: استخر و بازی هایی چون پینگ پنگ و... انجام شود.

* بخش تزئینات: ۱ـ رنگ جلاء برای رحل ها ۲ـ گرفتن قرآن های جدید ۳ـ طرح و ساخت MDF برای جایگاه های جلوی جلسه قرآن.

¤ بعد از ۵۰ دقیقه از شروع جلسه آقای مهدی عربشاهی که در کنکور صبحشرکت کرده بودند با حالت خسته از امتحان وارد شدند.

- مسئولیت ها: ۱ـ آقای اسکندر خانی : فرستادن نیروی جدید برای بخش تبلیغات و بخش تدارکات ۲ـ آقای حقی : نظارت بر بخش تدارکات (فعلا) ۳ـ آقای مسگر : به عبارتی  رئیس و ناظر بر کار های جلسه قرآن ۴ـ آقای عربشاهی : گلچین کردن عکس های با کیفیت در سال های قبل برای طراحی بنر ۵ـ آقای واحدی : گرفتن قرآن های جدید و مسئول کمد جوایز.

- طرح ها و نظرات: ۱ـ ایجاد دیتا پرژکتور برای بخش عترت ۲ـ تهیه چند گل مصنوعی برای جلسه قرآن ۳ـ اجرای نمایش در بین جلسه قرآن ۴ـ فرم لباس یک دست برای اعضای آموزش ۵ـ گرفتن تاریخ تولد برای هدیه دادن به اعضای تشکیلاتی ۵ـ کارت هدیه بانک به جای انواع جوایز و زیادی آن در اختتامیه جلسه قرآن ماه مبارک رمضان.

- جلسه با غیبت آقایان علی و امیر عباس معتمدیان و محمد رضا پور و علی قمری و امیر رضا حسینی در ساعت ۲۰:۱۵ به پایان رسید.

(متاسفانه در این جلسه هیچ عکسی گرفته نشد.)


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، جلسه قرآن و عترت
[ شنبه ۱۰ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱:۳۲ قبل از ظهر ] [ ]
جلسه كادر تربيت بدنى براى تاسيس 2 رشته ورزشى ديگر؛

راه اندازى تيمهاى تنيس روى ميز و دارت بنى فاطمه،به زودى...

تربيت بدنى/جلسه كادر تربيت بدنى در محل مجتمع بنى فاطمه دوشنبه شب 91/04/05 در حالى برگزار شد كه خبرى از مدير تربيت بدنى و مربى تيم نوجوانان در جلسه نبود.

جلسه ابتدا با حضور جواد كاملان در ساعت 21:30 برگزار شد.ديگر افراد حاضر در جلسه،واعظى،اميله،ثانى،مسگر و سيمايى بودند.او از كادر تربيت بدنى نتيجه كارهاى انجام شده تيم فوتبال براى جام رمضان را خواست.سپس او با رضا واعظى مربى تيم جوانان بنى فاطمه در مورد برنامه هايش براى جام رمضان به صحبت پرداخت.كاملان از كادر تربيت بدنى خواست كه سريعا به فكر تاسيس مدرسه فوتبال مجتمع بنى فاطمه (س) باشند و به زودى اين مدرسه را راه اندازى بكنند.

او پس از گوشزد كردن نكته هايى به كادر تربيت بدنى جلسه را ترك كرد.واعظى با كادر تربيت بدنى جلسه درون گروهى بخش را آغاز كرد.ابتدا آنها در مورد تيم فوتبال جوانان بنى فاطمه صحبت كردند و برنامه هاى تيم را براي حضور در جام رمضان،باهم مرور كردند.واعظى از كادر خواست تا اطلاع رسانى لازم براى تمرين نوجوانان انجام شود و آنها جمعه به زمين تمرين بيايند.

بعد از پايان مرور برنامه هاى تيم فوتبال ،كادر صحبت از تاسيس 2 رشته ديگر در بخش تربيت بدنى كردند.

2رشته پرطرفدار ديگر علاوه بر فوتبال كه قرار است به زودى در مجتمع بنى فاطمه راه اندازى شود.تنيس روى ميز و دارت اين 2 رشته هستند كه قرار است با تلاشهاى مسئولين تربيت بدنى،به زودى امكانات آنها فراهم و تيمها هرچه سريعتر كار خود را آغاز كنند.

مورد ديگرى كه در جلسه بررسى شد،اردو براى جوانان مجتمع بنى فاطمه بود.قرار است  بخش تربيت بدنى با هماهنگى 2 بخش آموزش و تداركات،اردويى فرهنگى تفريحى برگزار كنند.برنامه آن در آينده اعلام ميشود.

جلسه ساعت 22:45 به پايان رسيد.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ چهارشنبه ۷ تیر۱۳۹۱ ] [ ۱۱:۲ قبل از ظهر ] [ ]


به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - جلسه قرآن و عترت مجمع جوانان مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها دوشنبه شب از ساعت 21 با حضور جناب اقای استاد امیری و چند تن از نوجوانان عزیز آغاز شد.در ابتدای جلشه جناب آقای استاد امیری با قرائت دعای سلامتی حضرت امام عصر ارواحنا فداه و تلاوت آیاتی از سوره بقره جلسه را آغاز کردند.
سپس آقایان:خداوردی،خراسانی، ایرجی، معیری و درانی تا پایان صفحه 43 قرآن مجید را تلاوت فرمودند.پس از اتمام قرائت ایشان سومین آزمون از دروس تدریس شده برگزار گردید و حجت الاسلام والمسلمین حاج اقای چرمچی ابتدا در مورد آزمون و سپس در مورد عاقبت اندیشی سخنان بسیار جذابی را ایراد فرمودند و جلسه ساعت23 با قرائت دعای سلامتی حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف به پایان رسید.
در حاشیه این جلسه مانند هفته های گذشته جلسات هفتگی بخش های تربیت بدنی و تدارکات برگزار گردید،نکات جالب توجه این جلسه این بود که پرسنل بخش آموزش با لباس فرم خاص خود در جلسه حاضر شده بودند و همچنین امتحان بالن های مورد استفاده در جشن نیمه شعبان در خارج از مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها توسط بخش تدارکات بود.

دو هفته آینده جناب اقای استاد امیری سوره های جزء 30 که توسط داوطلبین حفظ شده را از حفاظ محترم  آزمون خواهند گرفت.


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان، جلسه قرآن و عترت
[ سه شنبه ۶ تیر۱۳۹۱ ] [ ۲:۳ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

به گزارش خبرگزاری بنی فاطمه سلام الله علیها - جلسه چهارم بخش تدارکات و تبلیغات با حضور آقایان:اسکندرخانی،مروجی ،هادیپور،وطنچی،عبادی،پهلوان،اکبری،رحیمی،جهان دیده برگزار گردید.

در این جلسه اقای اسکندرخانی ضمن ابراز ناراحتی از وضعیت فعلی نصب بنر ها از دوستان درخواست راه حل مناسبی در این مورد کردند و برای ایشان از اجر معنوی این امر توضیحاتی را فرمودند.در پایان این بحث آقای هادیپور به عنوان مسئول جدید نصب بنر ها انتخاب شدند ضمن این که از زحمات اقای مرشدی مسئول سابق نصب بنر ها نیز قدردانی صورت گرفت.

آقایان اکبری،پهلوان،جهان دیده و رحیمی نیز برای جشن بزرگ شعبانیه مسئولیت پخش تراکت ها و کارت های دعوت را به عهده گرفتند.ضمن این که اقای عبادی نیز مسئولیت نورپردازی و تهیه پرچم های کوچک برای کودکانی که ایام جشن در مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها حضور میابند را به عهده گرفتند.

موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۳۰ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۱۴:۵۴ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]
جلسه واعظى با بازيكنان برگزار شد،

نوجوانان از اين هفته مجدد، پا به توپ مى شوند!

تربيت بدنى/جلسه رضا واعظى با بازيكنان تيم فوتبال بنى فاطمه دوشنبه شب 91/03/29 همزمان با جلسه قرآن برگزار شد.

7 تن از بازيكنان نوجوان و جوان تيم،به مجتمع آمده بودند تا با واعظي جلسه اى را برگزار كنند.بازيكنان از ساعت 22 در مجتمع حاضر شده بودند ولي ،مربي تيم تا ساعت 22:30 صبر كرد تا بازيكنان بيشترى به جلسه بييند.تعداد آنها به 10 تن رسيد.جلسه راس ساعت 22:30 آغاز شد.

افراد حاضر در جلسه:رضا واعظى- عليرضا طاهرى(مربيان تيم)،امير اميله - سيد على ثانى - محمدرضا مسگر(كادر تربيت بدنى) .فرشاد خسروفرد-سجاد سليمانى-سجاد نعمت اللهى-على آقاسى-حسين حسينى-اميرحسين مطبوعى(بازيكنان تيم)

واعظى ابتدا از بازيكناني كه به جلسه آمده بودند تشكر كرد و قول 100% گرفتن سالن براى همين افراد را در همين هفته داد.

مربى تيم ،درباره بازيهاى يورو 2012 براي بازيكنان صحبت كرد و از نكات تاكتيكي اين بازيها سخن گفت.بعد از نكات تاكتيكى شروع به صحبت درباره تيم خود كرد و از برنامه هايي كه قرار است در آينده اجرا كند صحبت كرد.

واعظى از شروع مجدد تمرينات نوجوانان خبر داد و گفت:بازيكنان نوجوان بايد جمعه ساعت 8:45 در مجموعه ورزشى سجاد حاضر باشند تا پس از تعطيلي يك ماهه تمرينات خود را آغاز كنند.

او درباره برنامه هاي خود درباره تيم جوانان نيز افزود:سالن براى جوانان عزيز فراهم شده و انشاالله اگر مشكلي نباشد،در بين هفته تمرينات را در سالن ادامه ميدهيم.او پيشنهاد كادر تريبت بدنى در رابطه با مشخص كردن 3 تيم را نيز پذيرفت و گفت:اين هفته بازيكنان عزيز بايد خودشان 3 تيم را مشخص كنند و تا پايان بايد با همين نفرات ،به فوتبال درون گروهى در تمرينات بپردازند.او ختم جلسه را در ساعت 23:15 اعلام كرد و آرزوى ديدن بازيكنان را در روز جمعه كرد!اعضا پس از جلسه،همگي به سمت سفره هاى شام رفتند.

 `در حاشيه`

*رضا واعظى به همراه فرزندش به مجتمع بنى فاطمه آمده بود.

*قبل از شروع جلسه،اميله،ثانى و خسروفرد جلسه اى درباره تيم جوانان برگزار كرده بودند.اين جلسه بيشتر درباره صحبتهايى بود كه انها بايد از طرف ديگر بازيكنان به واعظي ميزدند بود.

*رسول ابراهيمى و حسين سيمايى به دليل مشغله شخصى،غايبين بزرگ اين جلسه بودند.

*پس از پايان جلسه تربيت بدنى،فريد اسكندرخانى(مسئول بخش تداركات)جلسه اى خصوصى با كادر تربيت بدنى و مربى تيم برگزار كرد.موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۳۰ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۱۳:۳۸ بعد از ظهر ] [ ]

دومین جلسه اعضای چارت تشکیلاتی تدارکات و تبلیغات مجتمع بنی فاطمه زیر سایه امتحانات پایان ترم

شب گذشته راس ساعت نه و سی دقیقه شب سومین جلسه بخش تدارکات و تبلیغات در محل اتاق جلسات مجتمع برگزار گردید . در شروع که چند تن از اعضا به علت امتحانات پایان ترم دانشگاهی حضور نداشتند شرح وظایف و صورت مباحث جلسه همراه با کلاسور ویژه مجتمع به اعضا تقدیم شد. جلسه سوم طبق روال با ذکر دعای فرج شروع و شکل رسمی گرفت تا آقای اسکندرخانی مسئول بخش آغازگر مباحث باشند. ایشان در ابتدا ضمن خوشامدگویی دلیل غیبت برخی اعضا را شرح دادند و برای ادامه روند به صورت جلسه که در دست اعضا بود استناد کردند.
موضوع اصلی جلسه سوم چارت تدارکات و تبلیغات برنامه ریزی مراسم میلاد حضرت مهدی (ع) ٬ شرح و تقسیم وظایف مرتبط بود. شاخه های اصلی مراسم به چهار زیر گروه :
۱ - تبلیغات
۲ - فضای داخل مجتمع
۳ - فضای خارج مجتمع
۴ - پذیرایی
تقسیم شده بود که در ادامه به شرح هر یک از شاخه های اصلی و زیر مجموعه هایشان پرداخته شد.

۱ - تبلیغات :
الف - نصب بنر های محیطی (طراحی - تعداد - نصب - هماهنگی با شهرداری و کسب مجوزها)
ب - پیامک
ج - تراکت
د - کارت کوچک مراسم
ه - رسانه های گروهی
و - کارت بزرگ دعوت
برای بند الف و ه تبلیغات  گروهی تحت نظر آقای کاملان و اسکندخانی فعالیت خود را پیشاپیش آغاز نموده و از ذکر جزئیات در جلسه به دلیل کمبود وقت چشم پوشی شد.
ارسال پیامک به شماره افراد موجود در سامانه پیامک مجتمع بنی فاطمه (س) نیز در ایام ماه شعبان به مسئول سامانه واگذار شد.
برای بند جیم ٬ پخش و نصب تراکت های اطلاع رسانی مراسم جشن مکان های نصب و وظایف برای گروه سه نفری متشکل از آقایان : پهلوان - رحیمی و جهان دیده ٬ مشروح و توجیه شدند.
در رابطه با کارت ویزیت کوچک مراسم و کارت های دعوت بزرگ نیز توسط آقای اسکندرخانی و مروجی (دبیر جلسه) هماهنگی های لازم صورت می گیرد.

۲ - فضای داخل مجتمع :
الف - بنر سن
ب - تزئینات سن
ج - نورپردازی های ویژه سن
د - تزئینات سالن مجتمع
بند الف و طراحی بنر مراسم نیمه شعبان به گروه طراحی شواگذار شد
در رابطه با بند ب و جیم و  ه - و ایده های نو از اعضا نظر خواهی شد و در پایان وظایف مربوطه به آقای عبادی واگذار و از ایشان خواسته شد تا قبل از جلسه بعدی ایده ها و شمایل کلی تزئینات و نرپردازی ها را به اطلاع مسئول بخش برسانند و هزینه های مربوطه را نیز پیش بینی و پیش فاکتور ارائه شود
در مورد دال و تزئینات داخل سالن نیز از یکی دیگر از اعضا خواسته شد نظرات و ایده ها و نمونه کارهای موجود را به زودی به مسئول بخش آقای اسکندرخانی ارائه کنند و پیگیر آن باشند

۳ - فضای خارج از مجتمع :
الف - نور افشانی
ب - نورپرداری ( لیزری)
ج - بالن
د - دل نوشته
بند الف و پیگیری روند کار همچنین بند جیم و شرایط آن توسط آقای مروجی و اسکندخانی صورت میگیرد و در رابطه با بند ب از آقای عبادی خواسته شد ضمن مشورت با آقای اسکندخانی نظرات و ایده های جدید برای این جشن ارائه کنند

۴ - پذیرایی :
در رابطه با وظایف گروه پذیرایی و شکل آن و استفاده از میز و صندلی و سلف سرویس در داخل مجتمع نظر خواهی شد و برنامه کلی بیان شد تا در جلسات آتی ریز آن و همچنین برنامه و نوع پذیرایی برای خارج از مجتمع بنی فاطمه (س) مطرح و کامل شود.

در انتها ضمن سوال و جواب توسط اعضا و بررسی تکالیف جلسه قبل به همگی تاکید شد که تا جلسه بعد پیگیر امور محوله باشند تا درصد پیشرفت امور تا جلسه آتی قابل ارزیابی و ارائه باشد


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۲۳ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۱۱:۴۳ قبل از ظهر ] [ ]
در جلسه مهم تربيت بدنى چه گذشت؟

بالاخره كاملان،واعظى را قانع كرد؛

تيم فوتبال بنى فاطمه در جام رمضان شركت ميكند

تربيت بدنى/دوشنبه 91/03/22 جلسه تربيت بدنى در مجتمع بنى فاطمه(س) برگزار شد.در اين جلسه كه از ساعت 22:20 آغاز و تا 23:45 ادامه داشت تصميمات مهمى گرفته شد.

نفرات حاضر در جلسه،جواد كاملان - رضا واعظى - رسول ابراهيمى - امير اميله - محمدرضا مسگر و حسين سيمايى بودند.عليرضا طاهرى مربى نوجوانان در اين جلسه غايب بود.

كاملان در ابتداى جلسه از رسول ابراهيمي برنامه هاي تربيت بدنى را خواست و از كادر آن نيز خواست مشكلات اين بخش را به صورت كتبى به وى ارائه كنند.ابراهيمى،اعلام كرد با صحبتهايى كه با واعظى وطاهرى كرده،به اين نتيجه رسيدند كه در جام رمضان شركت نكنند!كاملان با شنيدن اين حرف جا خورد و از آنها دليل منطقى خواست.واعظى گفت:در اين مدت كوتاهي كه تيم را تحويل گرفتم متوجه شدم كه بعضي از بازيكنان خيلى بي نظم به تمرينات ميايند و در كارهاي تاكتيكى ما كه هر جلسه سعي ميكنيم آنها را به روز و جديد كنيم نيستند.با اين وضعيت در جام رمضان به مشكل ميخوريم.

كاملان نيز به وى گفت هر جور شده تيم را تا شروع مسابقات آماده كنيد و در اين جام شركت كنيد.واعظى در ابتدا مخالفت كرد ولى در ادامه با صحبتهاى منطقى و درست كاملان مواجه شد و براى شركت در جام قانع شد.كاملان از اعضاى تربيت بدنى نيز به شدت گله كرد و اعلام كرد حداقل تا هفته آينده يك شاخص براى اين بخش طراحى و به وى ارائه كنند چراكه ديگر بخشها شاخصهاى اجرايى و مالى خود تحويل داده اند.در اين صورت با كارهاى اين بخش آشناتر ميشود و ميتواند بيشتر به اين بخش پرطرفدار كمك كند.

در ادامه اين جلسه از ابراهيمي خواسته شد كه يك اسپانسر مالى براي تيم پيدا كند تا اينجورى تيم ،مشكل مالى پيدا نكند و راحت تر به كار خود ادامه بدهد.خواسته ديگر كاملان از ابراهيمي اين بود كه  بخش تربيت بدنى اردويى تفريحى را با كمك دو بخش اموزش و تداركات تشكيل بدهد.

در پايان جلسه نيز،جواد كاملان با مهدى مسگر،فريد اسكندرخانى و رسول ابراهيمى( روساى سه بخش آموزش،تداركات و تربيت بدنى مجتمع بنى فاطمه (س) ) به صورت خصوصى جلسه اي برگزار كرد.گفته ميشود اين جلسه براى هماهنگى هر چه بيشتر اين سه بخش با يكديگر برگزار شد.

` در حاشيه `

*عليرضا طاهرى مربى نوجوانان به علت مشكل شخصى غايب بزرگ اين جلسه يود.

*قبل از شروع جلسه،واعظى پيشنهاد جالبي داد و آن را با مهدى مسگر مدير بخش آموزش در ميان گذاشت.پيشنهاد اين بود كه يك عدد ميز پينگ پنگ در مجتمع بنى فاطمه (س) خريدارى شود و دوستان  مثلا يك يا دو ساعت قبل از شروع جلسه قرآن،به بازى جذاب پينگ پنگ بپردازند و اينطورى هم دوستان جذب بخش تربيت بدنى ميشوند و هم جذب بخش آموزش.اين پيشنهاد مورد تائيد همه قرار گرفت و قرار شد در آينده نزديك اين پيشنهاد عملى شود.

*جلسه آنقدر مهم بود و جدى دنبال ميشد كه مسئولان،شام را در حين جلسه ميل كردند.

*مسئولان تربيت بدنى،به دنبال سالن براى انجام تمرين علاوه بر روز جمعه،در ميان هفته هستند تا تيم براى جام رمضان بيشتر هماهنگ بشود.

*اين جلسه براى تربيت بدنى متفاوت بود.چراكه رؤساى ديگر بخشها نيز گاهى در اين جلسه حضور پيدا ميكردند.

*رضا واعظي در پايان به گروه خبرى تربيت بدنى رزومه كارى خود را ارائه داد تا آن را در وبلاگ بگذارند و خوانندگان از سابقه كارى وى با خبر بشوند.موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲۳ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۱۱:۳۹ قبل از ظهر ] [ ]

تصویر مربوط به جلسه اول بخش تدارکات و تبلیغات مجتمع بنی فاطمه مشهد می باشد

دومین جلسه  اعضای چارت تشکیلاتی تدارکات و تبلیغات مجتمع بنی فاطمه مشهد برگزار شد

با توجه به موضوع جلسه اول که برای اعضا سول ذیل مطرح و از آنها خواسته شده بود جواب های خود را برای جلسه دوم به همراه داشته باشند ٬
" اگر شما مسئول بخش تدارکات و تبلیغات بودید٬ چه کار می کردید و چه تغیراتی در این قسمت به وجود می آوردید ؟ "
متاسفانه با توجه به اهمیت موجود ٬ هیچ کدام از اعضای اصلی به جز آقای امیر عبادی  تکلیف و وظایف خود را انجام نداده بودند که بخاطر کوتاهی و جدی نگرفتن وظیفه در دستگاه ائمه معصومین با انتقاد های رئیس جلسه آقای کاملان مواجه شدند. ضمن اینکه به آقای مروجی دبیر جلسه بخاطر عدم توجه به وظایف و جدی نگرفتن برنامه های جلسه جاری تذکر قاطع داده شد . 
در این جلسه که در ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه با ۴۵ دقیقه تاخیر شروع شده بود ۱۲ نفر حضور داشتند.  اولین مصوبه جلسه دوم تعیین ساعت شروع جلسه راس ساعت ۲۱:۳۰ بود و از آقای اسکندرخانی مسئول بخش تدارکات و تبلیغات خواسته شد ضمن تاکید به اعضا جریمه مناسب برای بی نظمی های احتمالی را در نظر گیرند.
بیشتر زمان جلسه صرف نقد و بررسی مشکلات به وجود آمده در شام غریبان شهادت حضرت امام علی النقی (ع) گردید که متاسفانه با بی دقتی های اعضای گروه مشکلات عدیده ای به وجود آمده بود. جناب آقای کاملان ضمن تشریح مشکلات رخ داده در مراسم اخیر مجتمع به طور جدی از اعضا خواستند تلاش و همت خود را در گرو برنامه ریزی و تفکر صحیح برای مراسم حضرت امام موسی کاظم (ع) صرف کنند تا دیگر هیچ وقت شاهد رخداد نقص و بی توجهی اعضا نباشیم. همچنین تذکرات لازم جهت کوتاهی در امور مربوط به نصب پرچم های مراسم اخیر به آقای اسکندرخانی داده شد.
ادامه جلسه با توجه به کوتاهی اعضا در انجام تکالیف به مشخص شدن خط مشی ها و اصول رفتاری خاص در مراسمات مجتمع گذشت که آقای کاملان ضمن ذکر تجربیات خویش بر جذب افراد در مراسم سینه زنی و نکات حاشیه ای آن تاکید کردند و با مثال هایی از اعضا خواستند بهترین شیوه های مدیریت را با گسترش تفکر صرف این مکان مقدس نمایند. متاسفانه یکی از مشکلات مطرح شده در مراسم شام غریبان اخیر جمع شدن افراد در انتهای مجتمع و دوره گرفتن آنها بود که آقای کاملان بر تذکر و امر به معروف تاکید فرمودند. همچنین دوباره به آقای اسکندخانی نسبت به عدم تهیه چک لیست قبل از شروع مراسم و کوتاهی ایشان و مشکلات رخ داده اخیر تذکر داده شد که امیدواریم اعضای مجتمع یاور این مسئول و دوست عزیز در انجام وظایف باشند.
از دیگر نکات مهم مطرح شده در جلسه شب گذشته تاکید بر اهمیت این موضوع بود که : قداست کار و وظایف بر اثر تکرار از بین نرود که امیدواریم اعضای مجمع جوانان الگویی برای این موضوع باشند

مصوبات جلسه دوم در تاریخ ۸ خرداد ماه هزار و سیصد و نود و یک :

- زمان شروع جلسه  راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در نظر گرفته شد.
- مکان جلسه بعد در محل اتاق جلسات واقع در طبقه دوم مجتمع می باشد
- تکلیف مهم اعضا برای جلسه آتی :
     - اگر مسئول بخش تدارکات و تبلیغات بودید چکار می کردید و چه تغیراتی در اجرای امور به وجود می آوردید ؟
     - برنامه شما برای مراسم جشن ۱۵ شعبان چیست ؟ طرح های خود را با توجه به شرایط و امکانات جاری بیان کنید.
+ اعضای محترم باید تا جمعه شب موارد خواسته شده را با تهیه یک کپی از آنها برای خود به دفتر مجتمع تحویل دهند یا به ایمیل آقای کاملان ارسال نمایند 


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۹ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۹:۵۵ قبل از ظهر ] [ ]

در جلسه مهم دوشنبه شب چه گذشت؟

نتايج مهم جلسه ويژه بخش تربيت بدنى

تربيت بدنى/دوشنبه شب در مجتمع بني فاطمه جلسه اى در بخش تربيت بدنى برگزار شد كه نتايج بسيار مهمى در اين جلسه رقم خورد.

به گزارش گروه خبرى تربيت بدنى، اين جلسه كه با نيم ساعت تاخير در ساعت  21:30 آغاز شد تا ساعت 22:30 ادامه داشت.در اين جلسه آقايان ابراهيمى (مدير تربيت بدنى)،طاهرى، واعظى (مربيان تيم)؛اميله- سيمايى - مسگر و ثانى (كادر تربيت بدنى) حضور داشتند.جلسه بسيار خوبى بين اين افراد برگزار شد. يكى از مهمترين بحثها،بازگشت جدى و مقتدرانه رضا واعظى به تيم فوتبال بنى فاطمه بود.اما مهمترين بحث در رابطه با تيم نوجوانان بنى فاطمه بود.

در اين جلسه اعضا به اين نتيجه رسيدند كه نيمى از تيم فوتبال نوجوانان بنى فاطمه را به كادر تربيت بدنى واگذار كنند و ابراهيمى،طاهرى و واعظى با تمركز بيشترى به تيم جوانان رسيدگى كنند.نتايج جلسه تربيت بدنى 91/03/01 را در زير مشاهده ميكنيم:

*رضا واعظى به تيم فوتبال بنى فاطمه بازگشت.وى اعلام كرد برنامه هاى خوبى براى تيم در آينده دارد.

*به مدت 3 ماه نيمى از تيم فوتبال نوجوانان به اميله- سيمايى - مسگر و ثانى (كادر تربيت بدنى) واگذار شد.لازم به ذكر است برنامه هاى اين افراد براى اين تيم در آينده اعلام ميشود.

*تمرينات تيم فوتبال نوجوانان،طبق نظر مديران تا اطلاع ثانوى تعطيل اعلام شد. 

*قرار است محل تمرينات تيم جوانان نيز به احتمال فراوان در سالن انجام شود.

*بحث بدنسازى جوانان نيز،يكي از بحثهايى بود كه واعظى روى آن تاكيد داشت.

*لباسهاى بازيكنانى كه به هر دليلى به تمرينات نيامده اند نيز به زودى از آنها گرفته خواهد شد.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲ خرداد۱۳۹۱ ] [ ۲۳:۲۴ بعد از ظهر ] [ ]

به نام خدا
جلسه هفتم درون گروهي بخش آموزش ديروز در حالي كار خودش را شروع كرد كه سايه سنگين عدم حضور ساير اعضاء و انتقادات ديگر بخش ها نسبت به عدم اثربخشي اين جلسات آن را تحت تاثير خود قرار داده بود.
لذا يكي از موارد اصلي مطروحه در اين جلسه بررسي چگونگي نشان دادن فعاليت هاي بخش آموزش در صحنه اجرا بود كه با استقبال اعضاء جلسه مواجه گرديد. نسبت به ابن موضوع هر كدام از اعضاء نظري را مطرح كردند از جمله اينكه : بايد تبليغات بيشتري  براي جذب افراد جديد انجام بدهيم.  و همچنين در زير مجموعه اين پيشنهاد شقوق متنوعي از تبليغات مطرح شد به عنوان مثال برگزاري نمايشگاه تصويري جلسه قرآن ، انجام تبليغات در مدارس و برگزاري مسابقاتي براي جذب اعضاء جديد
البته يكي از پيشنهاداتي كه بيشتر روي آن بررسي شد همين پيشنهاد برگزاري مسابقه بود كه جزئيات آن را در آينده ارائه خواهيم كرد.
از مصوبات اين جلسه برگزاري  مسابقه حفظ سوره انسان بود كه البته در صورت تائيد رئيس مجمع جوانان براي هفته آينده به مرحله اجرا درخواهيم آورد.
لطفا ما را از نظرات و پيشنهدات خود بهره مند گردانيد
بخش آموزش

موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
[ شنبه ۱۶ اردیبهشت۱۳۹۱ ] [ ۱۹:۷ بعد از ظهر ] [ ]

جلسه ويژه كادر تربيت بدنى با حضور آقاى كاملان برگزار شد

حل شدن بسيارى از مشكلات بخش تربيت بدنى

گروه خبرى تربيت بدنى - جلسه ويژه كادر تربيت بدنى براي حل مشكلاتش دوشنبه شب با حضور آقاى جواد كاملان  انجام شد

به گزارش گروه خبرى تربيت بدنى، دوشنبه شب 1391/02/03 با حضور جواد كاملان رييس بخشهاى مجتمع بنى فاطمه(س)، جلسه مهم بخش تربيت بدنى با موضوع حل بحران تيم فوتبال از ساعت 20:45 آغاز و تا ساعت 10:30 ادامه داشت .
در اين جلسه آقايان جواد كاملان ، رسول ابراهيمى ،عليرضا طاهرى،امير اميله،حسين سيمايى،محمدرضا مسگر و سيد على سيدى ثانى نماينده بازيكنان جوان تيم بنى فاطمه حضور داشتند كه البته محمدرضا مسگر مانند هميشه با تاخير بسياري به جلسه رسيد.
از جمله نكاتى كه ميتوان در اين جلسه به آن اشاره كرد اين بود كه آقاى كاملان به صورت خيلى جدى با اعضاء صحبت كردند و از آنها طرح و پلان كارى خواست.تيم نيز طبق قولى كه ايشان دادند قرار شد تزريق مالى شود تا امكانات تمرينات بهتر شود.وى به كادر تربيت بدنى دستور داد كه هر هفته حداقل  1 بار جلسه برگزار كنند و صورت جلسه را با امضاء افراد همان شب از مسئولين دريافت كند.او همچنين از اعضاء كادر تربيت بدنى درخواست كرد كه حرمتها را چه در زمين تمرين و چه در جلسات نگه دارند،در غير اين صورت با اشخاص خاطى برخورد جدى خواهد كرد.نكته حايز اهميت اينكه در اين جلسه با پيشنهاد جواد كاملان،قرار شد سيد على سيدى ثانى بازيكن با اخلاق تيم جوانان بنى فاطمه به كادر مديريتى تربيت بدنى اضافه شود تا اعضاء از اين دانشجوى رشته مديريت استفاده لازم را ببرند.

در پايان جلسه نيز جواد كاملان با بيان اينكه تربيت بدنى با قدرت به كار خودش ادامه ميدهد گفت:بحران جدى نبود،هفته آينده از مسئولين طرح و پلان ميخواهم تا بدانم اين بخش مثل هميشه زنده و سلامت به كار خودش ادامه ميدهد.

كاملان،  در ادامه افزود: همه در کنار هم تلاش مي‌کنيم تا مشکلات تيم حل شود. از بازيكنان مي‌خواهم با قدرت به کار خود ادامه دهند و اين را هم بدانيد که من همچنان پشت شما هستم.

ما نيز اميدواريم پس از اين جلسه تيم فوتبال بنى فاطمه به مانند گذشته دوباره تمرينات شاداب و خوبى را  با حضور بازيكنان خوبش برگزار و در جام هايى كه انشاالله قرار است در آينده نزديك شركت كند موفق باشد.موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۵ اردیبهشت۱۳۹۱ ] [ ۲۲:۲۰ بعد از ظهر ] [ ]
مسئولين موافق ؛ مربى مخالف !!!

تيم فوتسال بنى فاطمه به خاطر نظر آقاى مربى از جام بزرگ شهردارى مشهد

 انصراف داد !

   

تربيت بدنى/تيم فوتسال بنى فاطمه كه با تلاشهاى مسئولين جديدش پس از سالها در يك جام معتبر شركت كرد و همه چيز را آماده كرده بود تا جمعه اولين ديدار خود را در اين جام انجام دهد.تمام بازيكنان هم از اين اتفاق بسيار خوشحال بودند.قدرت بازيكنان اين دوره نيز نشان ميداد كه در اين جام تيم موفق خواهد بود، اما به يك باره تيم به يك مشكل بزرگ برخورد كرد.

آن مشكل نه از مسئولين برگزار كننده جام بود ونه بر خلاف بعضى از تيمها ،مشكل مالى بود و نه بازيكن،چرا كه تيم بنى فاطمه خدا را شكر از اين مشكلات ندارد.

مشكل بزرگ چيزى نبود جزء نظر آقاى مربى!!

رضا واعظى كه از 8 ماه برگزارى تمرينات فقط 3 ماه بالاى سر تيم بوده و حتى قدرت تكنيك و تاكتيك بعضى از بازيكنان تيم را نميداند و بعد از بازگشت مجدد و البته نصفه و نيمه اش يكى از بهترين بازيكنان تيم را  از تركيب اصلى بيرون ميگذارد،چطور بايد براى شركت تيم بنى فاطمه در اين جام نظر بدهد و بگويد كه اين تيم نبايد در اين جام شركت كند؟!!

         

مسئولين تربيت بدنى كه ديدند مربى تيم(!)چنين نظرى داده دوشنبه شب جلسه اى اضطرارى برگزار كردند كه دليل مخالفت واعظى را بدانند.

اين جلسه بدون حضور رسول ابراهيمى برگزار شد.در اين جلسه آقايان عليرضا طاهرى (مربى نوجوانان)،رضا واعظى(مربى جوانان)،امير اميله(مدير روابط عمومى تيم)،محمدرضا مسگر خراسانى(مدير تداركات)،حسين سيمايى(مدير امور دفترى) و سيد على سيدى ثانى(نماينده بازيكنان) حضور داشتند.

مسئولين پس از صرف شام جلسه را برگزار كردند.ابتدا سيمايى دليل مخالفت واعظى را از وي پرسيد كه او در پاسخ گفت چون مكان مسابقات شهرك شهيد رجايى است؛مشكلات امنيتى دليل من بر نرفتن تيم به مسابقات است!!!!!

تمام حاضرين در جلسه از اين جمله واعظى تعجب كردند!سپس محمدرضا مسگر كه يكي از عاملان شركت تيم در جام بود گفت با پيگيريهايى كه كرده و از مسئولين برگزاري جام سوال كرده،فهميده كه امنيت جام بسيار بالاست و نيروى انتظامى و حتى سپاه از اين جام حفاظت خواهند كرد.اما واعظي گوشش به اين حرفها بدهكار نبود.بالاخره حاضرين در جلسه او را از نظر امنيت راضي كردند اما باز دليل ديگري آورد؛مكان برگزارى اين جام دور است و حدود 1 ساعت طول ميكشد كه به سالن مسابقات برسيم!مشكل رفت و آمد است!

بازهم حاضرين براي اين دليل واعظى نيز تعجب كردند.چون واقعا دلايلي نبود كه مسئولين را راضي كند.بازهم آنها با واعظي در اين مورد صحبت كردند كه ميني بوس خواهند گرفت و بازيكنان از لحاظ رفت و آمد مشكلي نخواهند داشت. اما بازهم واعظي راضي نشد.هر دليلي مياورد مسئولين ميگفتند مشكلي نيست و حل خواهند كرد اما انگار واعظي مشكل ديگري داشت كه نميتوانست بيان كند.شايد خود نميتوانسته در اين جام شركت كند،شايد فهميده تعداد تيم زياد است و تيم نميتواند بازيها را ببرد،شايد.... 

بله!شايد زياد است چراكه مشكل امنيتي و رفت و آمد دليلى نبود كه بتواند مسئولين را راضى كند.او حتي گاهى اوقات كه ميديد نميتواند در مقابل حل شدن مشكلات دليل ديگري بياورد به بازيكنان نيز توهين ميكرد! نمونه اش اين بود كه وقتي ابتداي جلسه اميله به او گفت:بازيكنان وقتي فهميدند در جام شركت كرديم روحيه بالايي گرفتند ولي وقتي فهميدند كه شما مخالفت ميكنيد خيلي ناراحت شدند در جواب به او گفت كه بازيكنان در حدي نيستند كه بخواهند روي حرف من حرف بزنند.اگر اينطور است ما ديگر در هيچ جامي شركت نميكنيم و فقط تمرين ميكنيم.

حال ميخواهيم بدانيم اين حرف رضا واعظي كه ما ديگر در هيچ جامي شركت نميكنيم يعني چه؟! نه اينكه تيم بني فاطمه يكسره در حال انجام دادن مسابقات است.نه اينكه كم تمرين ميكند؟! 

بالاخره در پايان آقاى مربى به حرف خود رسيد و به مسگر گفت كه از حضور در جام انصراف دهد.ولي او قول داد كه به زودي جامي براي تيم پيدا خواهد كرد و تيم را راهي مسابقات خواهد كرد كه ثانى از او پرسيد جامى،تا سال ديگر است؟كه او گفت خير!!!

حال ما اينجا ميخواهيم قضاوت را با شما بگذاريم.تيمي كه در آن فقط مربى تصميم ميگيرد و نظر مسئولين در آن تيم يعنى هيچ،در آينده موفق خواهد بود؟از روزي كه مسئولين جديد براي اين تيم انتخاب شدند كارها خوب پيش ميرود و نمونه اش همين شركت در جام بزرگي چون جام شهرداري بود كه مسئولين سالهاى پيش از عهده حداقل اين كار برنيامدند و هدفشان فقط برگزاري تمرين بود!ولي انگار رضا واعظي دوست ندارد تيم فوتسال بنى فاطمه پيشرفت كند!او با دلايلي كه آورد نشان داد حرفه اى فكر نميكند.لطفا نظرات خود را در قبال اين اتفاق براى ما بگذاريد.قضاوت را با شما گذاشتيم...   نظر بدهید موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
برچسب‌ها: انصراف از جام بزرگ شهردارى مشهد با نظر مربى
[ سه شنبه ۲۵ بهمن۱۳۹۰ ] [ ۱۲:۳۴ بعد از ظهر ] [ ]
نتيجه جلسه مهم اعضاء تربيت بدنى

رضا واعظى به تيم فوتبال بنى فاطمه برگشت/عليرضا طاهرى مربى تيم نوجوانان و رضا واعظى مربى تيم جوانان شدند.

      

جلسه تربيت بدنى دوشنبه شب در مجتمع بنى فاطمه با حضور اعضاء تربيت بدنى و يك نماينده از بازيكنان برگزار شد.


 به گزارش گروه خبرى  تربيت بدنى اين جلسه 7 نفره از ساعت 20:00 آغاز و تا ساعت 21:15 ادامه داشت.در اين جلسه آقايان رسول ابراهيمى (مسئول تربيت بدنى)-عليرضا طاهرى (مربي تيم )-امير اميله (مدير روابط عمومى تيم فوتبال)-حسين سيمايى (مسئول امور دفترى تيم ) -محمدرضا مسگر خراسانى (مدير تداركات) - على موسى زاده (بازيكن تيم جوانان) و رضا واعظى مربي تيم كه مدتى بود به تمرينات نيامده بود،حضور داشتند.

در اين جلسه مشخص شد رضا واعظى به تمرينات با حضورى پر قدرت برگردد،اما به عنوان مربى تيم جوانان.در جلسه اعضا به اين نتيجه رسيدند كه طاهري تيم نوجوانان را بر عهده بگيرد و واعظي نيز به عنوان مربي تيم جوانان به كار خود در تيم ادامه دهد.رضا واعظي از اين هفته تمرينات جوانان را آغاز ميكند،وى شرايط بدنى بازيكنان را نيز از طاهري كه در طي مدت 5 ماه بازيكنان را تمرين ميداد جويا شد كه طاهري در پاسخ گفت شرايط بازيكنانى كه به طور مرتب در تمرينات حضور داشتند خوب است اما بعضي از بازيكنان از تمرينات دور بودند كه آماده نيستند.واعظي تصميم گرفت 2 الي 3 هفته از تمرينات بگذرد كه شرايط بازيكنان را به دست بدست بياورد سپس تمرينات را به صورت جدي آغاز كند.وى اعلام كرد برنامه هاى خوبى در ادامه براي تيم خواهد داشت كه بعدا اعلام ميكند.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ چهارشنبه ۵ بهمن۱۳۹۰ ] [ ۱۲:۱۰ بعد از ظهر ] [ ]
                                                                    "ديشب در مجتمع بنى فاطمه (س)"

                                     جلسه ويژه اعضاء كادر تربيت بدنى برگزار شد

      

جلسه اعضاء كادر تربيت بدنى دوشنبه شب 1390/09/21 در مجتمع بنى فاطمه برگزار شد. اين جلسه كه آقايان رسول ابراهيمى(مسئول تربيت بدنى) - عليرضا طاهرى (مربى تيم) - امير اميله - حسين سيمايى و محمدرضا مسگر خراسانى(مسئولين فنى تيم) در آن حضور داشتند با تاخير 45 دقيقه اى آغاز شد.
 
*در اين جلسه ويژه،اعضاء در مورد مسائل زيادى با هم به گفتگو پرداختندكه مهمترين بخش اين گفتگو رسيدگى به علت نيامدن چندى از بازيكنان تيم جوانان بود.بعضى از اعضاء اعتقاد داشتند كه چون تمرينات به مدت دو هفته تعطيل بوده و پيامكى نيز به بازيكنان آمده كه در صورت عدم دريافت پيامك از مجتمع بنى فاطمه عدد 2 را بفرستيد،شايد بازيكنان عدد 2 را زده باشند و پيامك اطلاع از زمان و مكان تمرينات براي آنها نيامده باشد.
به همين دليل قرار شد كه حسين سيمايى(مسئول امور دفترى تيم) ليست بازيكنان را همراه با شماره آنها به مجتمع بدهد كه مجتمع مجددا براى آنها پيامك بزند.
*يكى ديگر از مباحث مطرح شده ديشب مكان تمرينات بود كه احتمال ميرود تمرينات اين هفته در مجموعه ورزشى ديگرى برگزار شود كه در اين صورت به اطلاع بازيكنان عزيز خواهد رسيد.
*عليرضا طاهرى (مربى تيم) نيز به رسول ابراهيمى (مسئول تربيت بدنى) يك نكته مهم گوشزد كرد كه آن مشكل توپ در تمرينات بود كه رسول ابراهيمى نيز در پاسخ به مربى تيم گفت كه با آمدن كمك مالى قطعا به فكر خريد توپهاى جديد براى تمرينات هست.
*قرار شد رسيدگى به درگيرى سيمايي و قمرى بازيكنان تيم جوانان و نوجوانان جمعه در تمرينات با حضور اين دو بازيكن انجام شود.
اين جلسه به مدت 45 دقيقه به طول انجام انجاميد. 


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲۲ آذر۱۳۹۰ ] [ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر ] [ ]

السلام عليك يا ابا صالح المهدي(عج)

صورتجلسه تربيت بدني


صورتجلسه تربيت بدني

گروه خبری تربیت بدنی:/: در دوشنبه شب مورخ 1390/06/21 مسئولین و اعضای فنی تربیت بدنی گرد هم آمده و جلسه ای با هم برگزار کردند،در این جلسه آقایان طاهری و واعظی حضور نداشتند...!

*یکی از بحث هایی که انجام شد این بود که تمرینات به صورت جدی تر برگزار شود و افراد  منتخب بطور مداوم در تمرینات شرکت کنند تا بتوان به مرور زمان بازیهای تدارکاتی بیشتر جهت آمادگی هرچه بيشتر بازیکنان و هماهنگی بین آنها انجام شود.


*دیگری این بود که مدت زمان تمرینات بیشتر شود یعنی از یک روز در هفته به دو یا سه روز در هفته افزایش یابد. كه با پيشنهاد آقاي ابراهيمي قرار شد طي هفته هاي آينده و سر شكل گرفتن بهترتيم و شناخته شدن افراد منظم تر و فني تر كه مي توانند به تيم كمك كننداين كار انجام شود وبراي تيم اصلي در وسط هفته سالن گرفته شود تاتمرينات تيم اصلي بصورت جدي تر برگزار شود .

*یکی دیگر از بحث ها درباره ی جوراب ورزشی بود که قرار شد نفری 2000 تومان از جوانان گرفته تا جوراب های یک دست تهیه شود .

*بازیکنان می بایست شب دوشنبه و یا دو روز قبل از تمرین در مورد آوردن میهمان به تمرینات به مسئول تربيت بدني اطلاع داده و در صورت تایید به تمرین بیایند در غیر این صورت نمی توانند در تمرینات شركت کنند.

*قرار شد این هفته جمعه مورخ 1390/06/25 آئین نامه انضباطی چاپ و به اعضای تیم داده شود. تا از اين پس طبق آئين نامه با بازيكنان برخورد شود.                                           

این جلسه 1/5 ساعته با حضور آقایان ( ابراهیمی ، سیمایی ، امیله ، مسگرخراسانی ، رامین ابراهیمی ) در ساعت 23.30 دقيقه به اتمام رسید . كه در ابتداي جلسه آقاي كاملان نيز حضور داشتند..

بدین ترتیب تمرینات تیم فوتبال بنی فاطمه در روز جمعه 90/06/25 در زمین چمن مجموعه ورزشی سجاد برگزار میشود، لازم به ذکر است نوجوانان از ساعت 8:30 الی 10 و جوانان 10 الی 11:30 برگزار خواهد شد .(بازیکنان می بایست 15 دقیقه قبل از وقت تعیین شده در محل حاضر و خود را به مسئول حضور غیاب\" حسین سیمایی\" معرفی نمایند)


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان، تربیت بدنـی
[ سه شنبه ۲۲ شهریور۱۳۹۰ ] [ ۱۲:۳۶ بعد از ظهر ] [ ]

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا صاحب الزمان

جلسه هماهنگی برگزاری جشن حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار شد .دراین جلسه که با حضور علما و هیات مدیره و اعضاء مجمع جوانان برگزار شد ، اعضاء مجمع جوانان به توضیح طرحها و برنامه ها پرداختند .بزودی صورتجلسه این جلسه در سایت قرار خواهد گرفت .به عنایت خداوند متعال قرار است امسال با طرحی جدید در امور فرهنگی و تبلیعاتی به خصوص در شب سوم جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها توسط مجمع جوانان بنی فاطمه و نامگذاری آن شب به نام حضرت خدیجه سلام الله علیها و اجرای مسابقه ای سراسری در سه شب جشن بتوانیم از ظرفیتهای موجود بهره برداری مفیدی در راه اعتلای فرهنگ صحیح زندگی کردن که راه اهل البیت عصمت و طهارت علیما السلام است داشته باشیم .

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط: آلبوم تصاویر، صورت جلسات مجمع جوانان
[ جمعه ۱۶ اردیبهشت۱۳۹۰ ] [ ۱۶:۱۵ بعد از ظهر ] [ ]
 

بسمه تعالی

 جلسه بخش آموزش با حضور تعدادی از اعضا برگزار گردید.

در ابتدا آقای مسگر خراسانی دعای فرج آقا حجة بن الحسن المهدی(عج) را قرائت کردند.

حاضرین:آقایان مهدی مسگر خراسانی - علی قمری -محمد حسین اخلاقی - محمد شفایی و علی معتمدیان

حاضرین در آغاز جلسه به توضیحات آقای مسگر در رابطه با وبلاگ مجتمع بنی فاطمه(س) و اهداف پیش رو واینکه الآن که درقدم اول قرار داریم باید محکم قدم برداریم و موضوعاتی پیرامون سایت مجتمع صحبت کردند.و حاضرین با وظایف خود بیشتر آشنا شدند.

"ضمن اینکه : این نوید داده شد که نویسندگان جدید وبلاگ به زودی معرفی شوند."

در پایان هم جناب آقای مسگر سوره مبارکه والعصر را قرائت فرمودند.


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ سه شنبه ۱۶ آذر۱۳۸۹ ] [ ۱:۶ قبل از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

بالأخره واحد آموزش جلسه قرآن مجمع جوانان بني فاطمه(س) بعد از ركودي كه از بعد از ماه مبارك رمضان تجربه كرد شروع به فعاليت نمود و با وارد شدن مجيد آقاي فردوسي به عنوان مسئول جديد اين بخش شروع به برگزاري جلسات داخلي نمود.اميد مي رود كه در ذيل توجهات حضرت زهرا(س) اين بخش كه در واقع تضمين كننده تداوم حركت مجمع جوانان مي باشد با شور و شعور راه خود را تا رسيدن به اهداف استراتژيك مجمع جوانان بني فاطمه(س) ادامه دهد.

صورتجلسه اين بخش را در ادامه مطالب مي توانيد ملاحظه نمائيد.


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ جمعه ۱۴ آبان۱۳۸۹ ] [ ۱۸:۴۰ بعد از ظهر ] [ ]

صورتجلسه بخش تدارکات بنی فاطمه مشهد

جلسه سوم گروه تدارکات جمعه 89/8/7 با حضور اعضا برگزار شد. برای مشاهده صورت جلسه به ادامه مطلب بروید.


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ شنبه ۸ آبان۱۳۸۹ ] [ ۱۱:۱۱ قبل از ظهر ] [ ]

صورتجلسه

صورت جلسه مورخ 30/7/89               جلسه دوم شروع جلسه ساعت: ۹:۲۵

حاضرین جلسه :آقایان ۱-اسکندر خانی ۲-ایزدی ۳-دادمهر ۴-هادیپور ۵- جانقلی

۶- مروجی ۷-هادیپور ۸-معتمدیان

غایب:آقای حقی

"متن کامل صورت جلسه در ادامه مطلب"


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
[ یکشنبه ۲ آبان۱۳۸۹ ] [ ۲۲:۴۴ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

صورت جلسه مجمع جوانان(بخش تدارکات)مجتمع بنی فاطمه(س) مورخ:۲۵/۷/۸۹ 

 شروع جلسه:

جلسه ساعت ۲۱:۰۰ با قرائت دعای فرج توسط حاضرین آغاز شد.

حاضرین : آقایان ۱-فرید اسکندری  ۲- ایزدی ۳-حسین مروجی ۴-علی هادیپور ۵-علیرضا دادمهر

۶-حمید جانقلی ۷-علی معتمدیان

غایبین: آقایان حقی -کاشف

"شرح جلسه را در ادامه مطلب مطالعه نمایید"

 

 


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۵ مهر۱۳۸۹ ] [ ۲۳:۴۲ بعد از ظهر ] [ علی معتمدیان ]

برگزاری جلسه معارفه مسئول بخش تدارکات

حاضرین جلسه: آقایان کاملان، اسکندرخانی، ایزدی، هادی پور، مروجی، حقی

در جلسه گروه تدارکات مورخه ۲۱/۸/۱۳۸۹که با حضور آقای کاملان برگزار گردید، جناب آقای اسکندر خانی به عنوان مسئول بخش تدارکات مجمع جوانان بنی فاطمه به طور رسمی معرفی شدند....


موضوعات مرتبط: آلبوم تصاویر، اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ پنجشنبه ۲۲ مهر۱۳۸۹ ] [ ۲۳:۳۴ بعد از ظهر ] [ ]

 

متن حکم را می توانید از اینجا دانلود کنید

متن را می توانید در ادامه مطلب بازدید کنید


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۱ مهر۱۳۸۹ ] [ ۹:۳ قبل از ظهر ] [ ]

با توجه به سازماندهی مجمع جوانان به دلیل ورود نیروهای جوانتر و انتقال فعالیتها به نسلهای جدید در کنار تجربه های ارزشمند نسلهای گذشته تر این مجمع این ابلاغیه به بخش تدارکات اعلام شد .این بخش که هنوز دارای مسئول مشخصی از نسلهای ۱و ۲ نیست توانسته است با حضور شاداب و با انگیزه عزیزان نسل ۳ و ۴ مجمع جوانان این خلاء را تاحدودی پر کند و در جهت تحقق اهداف مجمع کارها را به منظور تقرب به در گاه الهی انجام دهند. در آستانه ایام پرشور غدیر و محرم امیدواریم این بخش به تکامل نسبی خود برسد و آمادگی ادغام با بخش تبلیعات را برای سال ۹۰ پیدا کند.شرح ابلاغیه را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...    شرح ابلاعیه را از اینجا می توانید دانلود کنید


موضوعات مرتبط: صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۴ مهر۱۳۸۹ ] [ ۷:۲۹ قبل از ظهر ] [ ]

این نامه به منظور ساماندهی سر یع بخش تربیت بدنی مجمع و تیم فوتسال مجمع جوانان به مسئولین این بخش زده شده است . امید است با برنامه ریزی و تلاش نتیجه لازم حاصل شود .

متن نامه را در ادامه مطلب ببینید ...دانلود اصل نامه به بخش تربیت بدنی


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ پنجشنبه ۱ مهر۱۳۸۹ ] [ ۹:۳۶ قبل از ظهر ] [ ]

بسمه تعالی

السلام علیک یا صاحب الزمان عجل ا... تعالی فرجه شریف

دوستان و همکاران کادر مجمع جوانان بنی فاطمه سلام الله علیها :

دستورالعمل مربوط را بخوانید و سریعا در اجرایی شدن آن برنامه ریزی نمایید . رمز برای شما به شماره موبایلتان ارسال شده است . اگر نظری دارید در قسمت نظرها (عمومی) بگذارید .

سایر دوستان اگر مایل به بازدید از این دستورالعمل هستند در قسمت نظرها پیام بگذارند شماره رمز برایشان  توسط پیام کوتاه ارسال خواهد شد .


موضوعات مرتبط: اخبار، صورت جلسات مجمع جوانان
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱۴ شهریور۱۳۸۹ ] [ ۷:۴۴ قبل از ظهر ] [ ]
.: Weblog Themes ByWeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف توسعه و کارورزی اعضا بخش IT مجتمع بنی فاطمه سلام الله علیها مشهد ، به منظور راه اندازی وب سایت این مجتمع با هدف توسعه فرهنگ تشیع درفضای مجازی راه اندازی شده است . البته این گام نخستین گام از اهداف 8 گانه تعریف شده است که امیدواریم با لطف خداوند سایر گامها را طبق برنامه برداریم تا بتوانیم توشه ای جهت آخرت ذخیره نماییم.
امکانات وب

بنی فاطمه (سلام الله علیها)

پخش زنده حرم